Ana sayfa

Suzhou Suntop Laser Technology Co., Ltd Fabrika turu

Sertifikalar
iyi kalite Fiber Lazer Kesim Makinesi satış için
iyi kalite Fiber Lazer Kesim Makinesi satış için
Müşteri yorumları
Bu sorumlu ve dürüst bir şirket, büyük özen ve sabır ve kaliteli makineler sunmak için satış sonrası hizmet çok zamanında.

—— Bay Lindsay Bragg

Kendi makinesinden kaliteli ve hızlı hizmet, Çin yapımı makinenin cazibesini hissediyorum, çok statisfedim, onları tekrar seçeceğim.

—— Bay Loannou Christodoulos

Satın aldığım lazer kaynak makinası çok iyi, servisleri çok hızlı ve profesyonel, onlardan hoşlanıyorum, teşekkürler.

—— Bay Eno Sandro Silva

Diğer tedarikçilerle karşılaştırıldığında kalite Üst (Top) ama fiyat makul, özellikle zamanında hizmet ettikleri için teşekkürler, çok teşekkürler.

—— Bay Wes Taylor

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  Suntop lazerinde 10.000 metrekaresi aşkın fabrika, toplam 6 adet üretim hattı ile 5 atölye çalışanı, usta çalışanlarımız
  Kesinlikle üretim yönetimi sistemi standartları altında çalışır. Hammadde ve parçaları sonuna kadar tam seri inceleme ve test raporu lazer makineleri ürününün tüm farklı sağlamak için iyi kalite ve istikrar

 • OEM / ODM

  2007'den 2016'ya kadar Suntop grubu, özellikle Rusya, Amerika, Yeni Zelanda, Avustralya, Arjantin, Brezilya, Türkiye ve AB şirketlerinin çoğunda daha fazla ünlü marka ve büyük girişim için OEM yapıyor; birçok müşteri çok ilginç görünüyor. Lazer ekipmanları, Avrupa, Japonya, Fransa ve ABD'den ithal edilen lazer makinelerimizin ana parçaları, profesyonel lazer mühendisleri ile Çin'de toplandı, ancak Avrupa standart kalitesinde.

  Bizim takım tezgahlarımız arasındaki fark diğerlerini karşılaştırır:

  Makine ana parça konfigürasyon giriş:

  OEM ve ODM müşterilerimize aşağıdaki sorunları kolay ve hızlı bir şekilde çözmelerine yardımcı oluyoruz:

 • Ar-Ge

  Suntop lazer kendini Ar-Ge, mühendislik, özellikle bizim 5 eksenli bağlantı lazer işaretleme makinesi üzerinde vurgulamak, orta-yüksek güç fiber lazer kesme makinesi bize oldukça iyi itibar ve büyük pazar almanıza yardımcı olur. Lazer ekipmanlarımızı, lazer proseslememizi ve lazer kaynağının farklı türlerini günlük olarak geliştirmek ve yükseltmek için 20'den fazla mühendisimiz var; lazer teknolojimizin çoğu, dünya genelinde en üst seviyede ancak Çin fiyatıyla korunmaktadır.

  Gelen her parça, makineye takılmadan önce fabrikaya gelir; müşterilerin en iyi kalitede ve kararlı performanslı lazer makinelerini sağlamalarını garanti altına alarak, tüm parçaların tekrar tekrar test edilip değerlendirilmesi gerekir.

İletişim bilgileri
Suzhou Suntop Laser Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Mr. Jason

Tel: 86-512-68707859

Faks: 86-512-66209587

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)