Ana sayfa

Suzhou Suntop Laser Technology Co., Ltd

Sertifikalar
iyi kalite Fiber Lazer Kesim Makinesi satış için
iyi kalite Fiber Lazer Kesim Makinesi satış için
Müşteri yorumları
Bu sorumlu ve dürüst bir şirket, büyük özen ve sabır ve kaliteli makineler sunmak için satış sonrası hizmet çok zamanında.

—— Bay Lindsay Bragg

Kendi makinesinden kaliteli ve hızlı hizmet, Çin yapımı makinenin cazibesini hissediyorum, çok statisfedim, onları tekrar seçeceğim.

—— Bay Loannou Christodoulos

Satın aldığım lazer kaynak makinası çok iyi, servisleri çok hızlı ve profesyonel, onlardan hoşlanıyorum, teşekkürler.

—— Bay Eno Sandro Silva

Diğer tedarikçilerle karşılaştırıldığında kalite Üst (Top) ama fiyat makul, özellikle zamanında hizmet ettikleri için teşekkürler, çok teşekkürler.

—— Bay Wes Taylor

Ben sohbet şimdi

Suzhou Suntop Laser Technology Co., Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Suzhou Suntop Laser Technology Co., Ltd Suzhou Suntop Laser Technology Co., Ltd Suzhou Suntop Laser Technology Co., Ltd Suzhou Suntop Laser Technology Co., Ltd Suzhou Suntop Laser Technology Co., Ltd Suzhou Suntop Laser Technology Co., Ltd Suzhou Suntop Laser Technology Co., Ltd Suzhou Suntop Laser Technology Co., Ltd Suzhou Suntop Laser Technology Co., Ltd
Our factory gate Our factory inside Our conference roon One of our office Our laser cutting workshop 4 Our laser cutting working shop 1 our water Jet cutting workshop one of our laser cutting workshop one of our laser cutting workshop3

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : SUNTOP
No. Çalışanları : 62~95
Yıllık satış : 6 millions-8 millions
Yıl kurulan : 2007
İhracat p.c : 60% - 70%

Suntop Lazer Teknolojisi Co Ltd'nin merkezi, ünlü Çin İngiliz ortak girişim Suntop Grubu'na ait olan güzel Şenzhou şehrinde (Şanghay şehirine yakın) bulunmaktadır ve bu profesyonel bir profesyonel, profesyonel üreticinin gelişimine, imalatına ve üretimine adamış bir lazer makineleri üreticisidir. Lazer ekipmanları farklı türde satışlar ve profesyonel lazer çözümleri sunmaktayız. Lazer uygulama ekipmanlarında ve Almanya orijinal lazer teknolojisinin çoğunda uzun yıllara dayanan birikime sahip olduğumuzdan, bu yüzden bizler, en kapsamlı, en hızlı, Büyüyen lazer uygulamaları ve çözümleri Çin'de şirketler.

Lazer kesim departmanı, lazer kaynak bölümü, lazer markalama bölümü, yüksek güç CO2 lazer kesim bölümü, CNC su Jet kesim departmanı, otomasyon departmanı, kalite kontrol departmanı vb lazer uygulama ekipmanları ve otomatik tesisler fazla 25 serisi var, Lazerle kesme, lazerle kaynak yapma, lazerle markalama, su jeti kesimi ve otomatik lazer kaynak makinaları ve diğer metal işleme makineleri çeşitleri.

Festo, Bosch, Valeo, Saic motor, WIKA, Wyeth, Bull, HTC, Panasonic, Siemens gibi dünya genelinde farklı sektörler için kapsamlı lazer uygulama çözümleri ve özel lazer makineleri temin edebiliriz. NSK, SKF, Massey Üniversitesi , Ghahraman, Ketan, Xstrata, Pyramis, Tecna, Limitless, vb .. lazer makinelerimiz 40'dan fazla ülkeye ve bölgeye ihraç ediliyor.

Güneş Lazeri zaten SGS ve ISO9001: 2000 kalite kontrol sistemini geçti, tüm lazer makinelerimiz kesinlikle bu kalite kontrol sistemini anlıyor, tüm makinelerimiz Avrupa CE ve ABD FDA sertifikasına sahip.

Suntop lazer, Çin'deki başlıca gelişmiş şehirlerin çoğunu ve dünyanın birçok ülkesindeki ve bölgenin çoğunu kaplayan mükemmel bir satış ve servis ağı sayesinde, yabancı müşteriler için 24 saat danışmanlık ve hizmetler sunuyoruz.

Yıllar boyunca, "Teknolojiyle Peşin Yenilik, Yönetimle Garanti Kalitesi, Hizmetlerle Değer Kazanın" konseptlerini alıyoruz, bugün Suntop markasını dökümeye kaliteden ödün vermeyen prensip konusunda ısrarcı davranıyoruz ve yarın sektör elitiyle lider olacak. Dünyanın lazer endüstrisi.

İletişim bilgileri
Suzhou Suntop Laser Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Mr. Jason

Tel: 86-512-68707859

Faks: 86-512-66209587

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)